top of page

Италиански луксозен шал, 100% копринен сатен, на лилав фон цветя в бяло и червена гама. Размерът е 180/70 см. Ефирен и елегантен аксесоар за всеки тоалет.

Флорален Шал Сатенирана Коприна Marina D'este

SKU: S129E
лв185.00Price
  • Марка: Marina D'este

    Код: S129E

    Състав: 100% копринен сатен

    Размер: 180x70см

bottom of page