top of page

Италиански елегантен шал, 60% коприна, 40% вискоза с размер 180/95 см. Лек и ефирен, подходящ за вечерни тоалети, в нежно розова гама.

Бледо Розов Шал Коприна/Вискоза BASILE

SKU: S124E
лв157.00Price
  • Марка:  BASILE

    Код: S124E

    Състав: 60% коприна, 40% вискоза

    Размер: 180x95см

bottom of page