top of page

Италиански шал 100% коприна, шифон с размер 180/80см, в светло сива гама, обкантен с корда. Елегантен и ефирен, за всеки тоалет.

Gray Chiffon Silk Scarf with Laura cord  Biagiotti

SKU: S056E
лв128.00Price