top of page

Италиански шал 100% копринен шифон с размер 170/65 см, преливащ в зелено, каки и сребристо сиво. Ефектен, елегантен и ефирен аксесоар за всеки тоалет.

Шал Коприна Marina D'este

SKU: S050E
лв109.00Price
  • Марка: Marina D'este

    Код: S050E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 170x65см

bottom of page